پروژه مجتمع ورزشی قائم

پروژه مجتمع ورزشی قائم

 

 

          پروژه قائم در منطقه 7 به آدرس بلوار سيدي خيابان قائم بین قائم 42 و 44  قطعه 19 در عرصه اي به مساحت 4.900 متر مربع با كاربري ورزشی، پاركينگ با زيربناي 7.436  مترمربع در 2 طبقه (1 طبقه منفي و  همكف) با آقای حسین جمشیدی به عنوان سرمايه گذار منعقد گرديد.

 

مجتمع تجاری اداری رضا

مجتمع تجاری اداری رضا

با توجه به سیاست های توسعه شهری با اهداف ساماندهی و بهسازی بافت فرسوده و ارتقاء بافت پیرامونی و ساماندهی بورس پرده فروشان در راسته خیابان تعبدی اقدام به تعریف و طراحی پروژه مشارکتی حریر واقع در نبش خیابان تعبدی نموده است.


پارکینگ امام رضا

پارکینگ امام رضا

   

    با توجه به حجم بالای تردد و ترافیک سنگین در هسته مرکزی شهر بخصوص اطراف بیمارستان امام رضا (ع) و به منظور مرتفع نمودن مشکلات ترافیکی ، احداث پارکینگ عمومی طبقاتی امام رضا (ع) با همکاری شهرداری مشهد و دانشگاه علوم پزشکی و آستان قدس رضوی قرارداد سرمایه گذاری درسال 91 بین شهرداری مشهد و سرمایه گذار خصوصی، جهت ساخت و اجرای پارکینگ طبقاتی در زمینی به مساحت 6.853 مترمربع واقع در حاشیه خیابان ابن سینا بین تالار بین ابن سینا و بخش سوختگی بیمارستان امام رضا، با مساحت زیربنای 40000 مترمربع در هشت طبقه منعقد گردید.

پروژه آرمیتاژ گلشن

پروژه آرمیتاژ گلشن

 

   آرمیتاژ گلشن برجی سی و چهار طبقه با نمایی فوق العاده و معماری باشکوه، بلندترین برج حال حاضر در مشهد است که در نبش خیابان هفت تیر، خیابان گلشن مشهد با مشارکت بخش خصوصی اجرا شده است.

 

پروژه معلم

پروژه معلم

 

   در راستای تحقق اهداف توسعه شهری ،ایجاد منابع درآمدی پایدار و استفاده از توان و سرمایه بخش خصوصی پروژه معلم در حاشیه مسیل چهل بازه بین معلم  81 و 83 منطقه 11 طراحی و تعریف گردید.

پروژه فرشته

پروژه فرشته

 

      قرارداد مشارکتی پروژه فرشته در عرصه ای به مساحت 15.262 مترمربع و زیربنای 154865 متر مربع در 25 طبقه با سرمایه گذار بخش خصوصی در منطقه 9 به آدرس تقاطع بلوار هفت تیر و ارشاد با کاربری تجاری، مسکونی و پارکینگ-آموزشی و درمانی منعقد گردید.