پروژه مجتمع ورزشی قائم

پروژه مجتمع ورزشی قائم

          پروژه قائم در منطقه 7 به آدرس بلوار سيدي خيابان قائم بین قائم 42 و 44  قطعه 19 قرار دارد. عرصه ي این مجتمع  به مساحت 4.900 متر مربع می باشد.

مجتمع تجاری اداری رضا

مجتمع تجاری اداری رضا

با توجه به سیاست های توسعه شهری با اهداف ساماندهی و بهسازی بافت فرسوده و ارتقاء بافت پیرامونی و ساماندهی بورس پرده فروشان در راسته خیابان تعبدی اقدام به تعریف و طراحی پروژه مشارکتی حریر واقع در نبش خیابان تعبدی نموده است.


پارکینگ امام رضا

پارکینگ امام رضا

     با توجه به حجم بالای تردد و ترافیک سنگین در هسته مرکزی شهر بخصوص اطراف بیمارستان امام رضا (ع) و به منظور مرتفع نمودن مشکلات ترافیکی ، احداث پارکینگ عمومی طبقاتی امام رضا (ع) با همکاری شهرداری مشهد و دانشگاه علوم پزشکی و آستان قدس رضوی

پروژه آرمیتاژ گلشن

پروژه آرمیتاژ گلشن

 

   آرمیتاژ گلشن برجی سی و چهار طبقه با نمایی فوق العاده و معماری باشکوه، بلندترین برج حال حاضر در مشهد است که در نبش خیابان هفت تیر، خیابان گلشن مشهد با مشارکت بخش خصوصی اجرا شده است.

 

پروژه معلم

پروژه معلم

 

   در راستای تحقق اهداف توسعه شهری ،ایجاد منابع درآمدی پایدار و استفاده از توان و سرمایه بخش خصوصی پروژه معلم در حاشیه مسیل چهل بازه بین معلم  81 و 83 منطقه 11 طراحی و تعریف گردید.

پروژه فرشته

پروژه فرشته

 

      قرارداد مشارکتی پروژه فرشته در عرصه ای به مساحت 15.262 مترمربع و زیربنای 154865 متر مربع در 25 طبقه با سرمایه گذار بخش خصوصی در منطقه 9 به آدرس تقاطع بلوار هفت تیر و ارشاد با کاربری تجاری، مسکونی و پارکینگ-آموزشی و درمانی منعقد گردید.